Innovation Crunch Warszawa
Spotkanie dla młodych ludzi zainteresowanych przedsiębiorczością
Innovation Crunch Warszawa:
Rotunda PKO, ul. Marszałkowska 100/102
02.10.2024,
rejestracja od 15:40, zakończenie o 20:00.
16:30 Inspirująca Prelekcja
17:15 do 18:30 rozmowa pomiędzy Panelistami i Panelistkami, którym możecie zadać pytania:
- Jakub Kaszuba z PKO BP
- Michał Sukiennik z Personit
- Marcin Waryszak z Calmsie
- Michał Ratajczak z Gridaly
- Dawid Dziadkowiec z pricemap.pl
- Wiktoria Wójcik z InStreamly,
- dr Karolina Małogocka z Akademii Leona Koźmińskiego,
- Paweł Gudro z Digital Creative Cluster
- Szymon Grochocki oraz Magdalena Sęktas – Alumni TeenCrunch.
Paneliści i Panelistki Innovation Crunch Warszawa:
Jakub Kaszuba , Product Manager zespołu Metaverse oraz ekspert ds. projektów innowacyjnych w największym banku w Polsce, odpowiedzialny za rozwój wizji, strategii i ekspansji banku w obszarze Metaverse. Lider i koordynator prac związanych z wejściem PKO Banku Polskiego do świata Metaverse, tworzący i nadzorujący wdrożenia projektów wykorzystujących nowe technologie immersywne, w tym platformy gamingowe, klasy Metaverse, VR/XR i blockchain. Absolwent Politechniki Wrocławskiej, od 2014 roku aktywnie zajmuje się technologią blockchain, rynkiem kryptoaktywów, NFT oraz Web 3.0. Posiada doświadczenie w realizacji strategicznych inicjatyw, które wspierają cyfrową transformację sektora bankowego.
Wiktoria Wójcik, Współzałożycielka inStreamly. Wyróżniona Forbes 30 under 30 Europe Media & Marketing; Forbes Polska 25 under 25 oraz Bizneswoman Roku: Liderka w Nowych Technologiach. Zaczynała jako streamerka i ekspertka od kampanii gamingowych. Wraz z inStreamly pomogła ponad 160 markom takim jak Netflix, Samsung czy PlayStation docierać do graczy poprzez sieć 155 000 twórców gamingowych w 15 krajach. Dzieli się wiedzą o generacji Z, zwłaszcza w obszarze marketingu. Pojawiła na łamach ponad 100 konferencji, portali czy podcastów, w tym Web Summit, TedX, Impact CEE, Infoshare, Perspektywy Women in Tech, Creator Conf, AdAge, MyCompany i Forbes.
Michał Ratajczak, CEO i współzałożyciel Gridaly, startupu dostarczającego kompleksowe oprogramowanie do zarządzania wydarzeniami. Jego misją jest promowanie wydarzeń jako sposobu realizacji celów networkingowych, biznesowych, oraz rozwoju osobistego. Ratajczak często występuje na europejskich konferencjach technologicznych, dzieląc się wiedzą na tematy takie jak skuteczny networking, nowe technologie i startupy.
Dawid Dzadkowiec, Co-founder Pricemap, założyciel portalu i podcastu Karierowo oraz twórca treści edukacyjnych na Instagramie. Doświadczenie biznesowe zdobywał prowadząc swoją agencję marketingową, a później jako manager zespołu sprzedaży w globalnym startupie edrone. W swojej działalności stawia na marketing video i silną markę osobistą. Prywatnie hoduje rośliny i uprawia Kalistenikę.
Marcin Waryszak, CEO & Co-founder Calmsie – startupu tworzącego platformę wspierającą leczenie dzieci z depresją i zaburzeniami lękowymi. Jest doradcą przy okrągłym stole Ministerstwa Zdrowia, a także ekspertem międzynarodowej grupy i4KIDS zrzeszającej decydentów sektora medycznego dla innowacji w pediatrii. Założyciel startupu Envirly, speaker TEDx. Za działalność biznesową został wyróżniony jako Forbes 25 under 25, Forbes 1 z 10 najbardziej inspirujących młodych przedsiębiorców, czy Brief 1 z 50 najbardziej kreatywnych osób w polskim biznesie.
Dr Karolina Małogocka, to ekspertka z prawie 20-letnim doświadczeniem w obszarze cyberbezpieczeństwa i transformacji cyfrowej. Pracuje jako wykładowczyni i badaczka na Akademii Leona Koźmińskiego, gdzie specjalizuje się w relacjach człowiek-maszyna oraz w roli danych i technologii w marketingu. Jej praca naukowa obejmuje m.in. opracowanie skali do pomiaru ryzykownych zachowań cyfrowych w organizacjach. Karolina obroniła doktorat na temat prywatności w internecie i zarządzania danymi, a także prowadzi programy edukacyjne rozwijające kompetencje cyfrowe, takie jak projekt “Cyber Citizen” z Aalto University z Helsinek, który podnosi świadomość w zakresie ochrony w sieci w krajach UE.
Michał Sukiennik, co-founder agencji no-code/low-code Personit. Entuzjasta nowych technologii. Mentor startupów, z wykształcenia prawnik, doświadczenie zdobywał w renomowanych agencjach programistycznych. Jak mówi: „W czasach kryzysu narzędzia low-code i no-code odegrają kluczową rolę zarówno w stymulowaniu rozwoju technologicznego, jak i optymalizacji wewnętrznych procesów firmy. Znajomość tych narzędzi będzie głównym czynnikiem sukcesu każdej firmy.”
Magdalena Sęktas, Finance &Legal Director w Fundacji SML, studentka Szkoły Głównej Handlowej, zwyciężczyni strartupowego programu akceleracyjnego TeenCrunch edycja IV (ShareSquare) oraz Econverse Cup 2023, odpowiedzialna za rozwój wielu projektów, takich jak np. projekt społeczny PoPRAWKA, którego jest współzałożycielką. Jest aktywna społecznie i udziela się wolontariacko (np. Impact CEE), to także absolwentka Warszawskiej Akademii Młodych Liderów 6.0. Jej wszechstronność i zaangażowanie w rozwój osobisty potwierdzają jej doświadczenia zdobywane podczas stażu w firmie BLIK oraz zaangażowanie w liczne organizacje studenckie.
Paweł Gudro to absolwent Uniwersytetu Warszawskiego oraz Sorbonne University w Paryżu, który od lat z pasją wspiera rozwój przedsiębiorczości i innowacji. Obecnie koncentruje się na rozwoju Digital Creative Cluster oraz swojego startupu z branży health-care & wellbeing.Paweł chętnie dzieli się swoją wiedzą i energią z młodymi ludźmi, inspirując ich do działania, niezależnie od tego, czy marzą o założeniu startupu, fundacji, czy chcą po prostu rozwijać swoje umiejętności. W jego rozumieniu przedsiębiorczość to postawa, która wykracza poza schematy.
Szymon Grochocki, co-founder ShareSquare, Alumn IV edycji programu