V Edycja Programu
Akceleracyjnego

V edycja programu składa się z:

Rekrutacja

23/09 - 20/10/2024

Zbieramy Wasze aplikacje, odbywamy rozmowy rekrutacyjne a przede wszystkim - widzimy się na eventach!

Innovation Crunch

23/09 - 20/10/2024

Regionalne spotkania promujące program, przedsiębiorczość i nowe technologie. Widzimy się w Gdańsku, Wrocławiu i Warszawie!

Wyjazd Networkingowy

15 - 17 Listopada 2024

3-dniowy wyjazd wprowadzający do programu dla zakwalifikowanych uczestników.

Bootcampy Startup & Tech

Od Listopada 2024

Seria interaktywnych warsztatów online, omawiających metodologie startupowe oraz praktyczne wykorzystanie nowoczesnych technologii​.

Mentoring

Od Stycznia 2025

Cykliczne spotkania z doświadczonym mentorem specjalnie dobranym do niszy, w której zespół rozwija swój startup, zapewniając indywidualne wsparcie i ekspertyzę​.

Konferencja Future Crunch

4 Kwietnia 2025

Oficjalne wydarzenie kończące Program Akceleracyjny, podczas którego zespoły mają możliwość zaprezentować swoje pitchdecki ​oraz wyłaniany jest zwycięski zespół.

Rekrutacja i innovation crunch

Rekrutacja

Najpierw wypełnienie formularza, nagranie filmiku a po wstępnej kwalifikacji – dwie rozmowy z osobami z Youth Business Poland i programu.

 

Innovation Crunch

Regionalne spotkania, podczas których można poznać program TeenCrunch, dowiedzieć się o przedsiębiorczości i nowych technologiach. Spotkania odbędą się w Gdańsku, Warszawie i Wrocławiu. Szczegóły niebawem!! 

 

pexels-photo-4344860-4344860.jpg
Wyjazd networkingowy

Na czym polega?

Stacjonarny wyjazd dla zakwalifikowanych uczestników IV edycji programu akceleracyjnego.

Podczas wyjazdu uczestnicy wezmą udział w pierwszych warsztatach będących częścią programu oraz będą mieli możliwość lepiej poznać pozostałych uczestników poprzez serię aktywności networkingowdych.

 

Tworzenie zespołów

Po zakończonym wyjeździe uczestnicy będą mieli 3 tygodnie na uformowanie zespołów, w których będą kontynuować pracę nad swoimi projektami startupowymi.

bootcamp startupowy oraz technologiczny

Warsztaty

Warsztaty będą odbywały się online i będą prowadzone przez doświadczonych przedsiębiorców oraz ekspertów w dziedzinie metodologii startupowych oraz nowoczesnych technologii. 

Za program dotyczący AI będzie odpowiadać firma Intranove!

 

Mentoring

Jak to działa?

Każdy zespół ma okazję do indywidualnego dopasowania do Mentora lub Mentorki, którzy poprowadzą ich w fascynującą podróż kształtowania pomysłów i zgłębiania tajników nisz, którymi zespół się zajmuje.

KONFERENCJA FUTURE CRUNCH 2025

Jak wygląda nasz Demo Day?

Konferencja Future Crunch to oficjalne wydarzenie kończące Program Akceleracyjny, podczas którego zespoły mają możliwość zaprezentowania swoich pitch decków oraz wyłaniany jest zwycięski zespół.

Gdzie i kiedy?

4 kwietnia 2025, Google for Stratups Campus Warszawa